У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОВЕДЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН РЕГІОНАЛЬНОЮ КООРДИНАТОРКОЮ ВЗАЄМОДІЇ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПОВНОВАЖЕНОГО ВРУ З ПРАВ ЛЮДИНИ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

10 квітня в адмінприміщенні Березівської сільської ради здійснила прийом громадян регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко.

07:32 11.04.2024

ЩЕ ОДИН КВАДРОКОПТЕР MAVIC 3 PRO ПРИДБАНИЙ ЗА КОШТИ ОДНОДЕННОГО ЗАРОБІТКУ ПЕРЕДАНО У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ

Ярослав Ярошинський з Іванівки зараз боронить державний суверенітет та територіальну цілісність України у складі 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу поблизу с. Кліщіївка на Донеччині.

11:12 10.04.2024

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ: У ЧЕРЕМОШНЕНСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ УЧНІВ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ОФІЦЕРОМ ГРОМАДИ

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість формувати у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

10:49 10.04.2024

ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ ДОШКИ ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

12 квітня об 11:00 год на території адмінприміщення Березівської сільської ради відбудеться відкриття дошки вшанування пам'яті загиблим героям Березівської громади, які віддали свої життя за суверенітет та територіальну цілісність України.

15:53 09.04.2024

Ти як?: На часі бути лагідними до себе і до інших

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

14:19 09.04.2024

MAVIC 3 PRO, ЗАКУПЛЕНИЙ ЗА КОШТИ ОДНОДЕННОГО ЗАРОБІТКУ БЕРЕЗНЯ, ПЕРЕДАЛИ НА БАХМУТСЬКИЙ НАПРЯМОК

За кошти одноденного заробітку, який передали на підтримку ЗСУ у березні працівники апарату управління та освітяни Березівської сільської ради - закуплено 2 квадрокоптери MAVIC 3 PRO на суму 143 800 грн.

10:56 09.04.2024

Здорові діти - наче весняні квіти!

У рамках навчально-виховного процесу дошкільнятам Іванівського ЗДО "Дзвіночок" було проведено бесіду з елементами творчості на тему здоров’я.

13:56 08.04.2024

«ВАЖЛИВИЙ КОЖЕН»: БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ НА ПІДТРИМКУ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

У рамках регіонального проєкту «Важливий кожен» Березівська громада отримала від Благодійного фонду BGV та Фонду «Чисті Серцем» спеціальні набори з продуктами та засобами гігієни. Таку допомогу було передано для мешканців громади віком 70+.

13:52 08.04.2024