#ПрозороТаПідзвітно: Від початку війни у Житомирській області відновлено 3255 об’єктів

Ще з 01 серпня 2023 року в “Дії” стартував прийом заявок на компенсацію за зруйноване через війну житло. Компенсації виплачуються одноосібним власникам житла, яке було зруйноване через бойові дії після 24 лютого 2022 року, не підлягає відновленню і розташоване на неокупованій території та не в зоні активних бойових дій, а вже 27 грудня 2023 року розпочалася видача житлових сертифікатів.

18:06 16.04.2024

БЕЗКОШТОВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ВТРАТИЛИ ЗІР

Державна реабілітаційна установа «Поділля» у м. Вінниця, займається реабілітацією людей, які втратили зір. Протягом 30 днів на базі Центру можливо пройти комплексну реабілітацію, яка передбачає 5 напрямів:

13:32 16.04.2024

ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР НА ПРИЛАД НІЧНОГО БАЧЕННЯ ДЛЯ НАШОГО ЗЕМЛЯКА З ВАСИЛІВКИ!

Шановні жителі Березівської громади та небайдужі громадяни країни! Просимо підтримати збір на прилад нічного бачення — багатоцільовий монокуляр нічного бачення PVS-14, для нашого земляка з Василівки — Ігоря Ярошова, який оголосили дружина Ігоря, наша колега Юлія Ярошова та його мама Наталія.

11:50 16.04.2024

У Василівській філії Центру культури та дозвілля Березівської сільської ради пройшов майстер-клас із виготовлення прикрас для волосся.

10:03 16.04.2024

"Випускники 2024 року для майбутніх поколінь": учні 9 і 10 класів Барашівського ліцеюдолучились до висаджування лісу Корабельного лісництва

15 квітня учні 9 і 10 класів Барашівського ліцею в рамках загальнонаціональної акції до Дня довкілля "Випускники 2024 року для майбутніх поколінь" долучились до висаджування лісу Корабельного лісництва.

18:36 15.04.2024

Для учнів Барашівського ліцею проведено цикл уроків «Міста Героїв. Перемоги України у війні»

Березень 2022 року став переломним моментом у повномасштабній війні росії проти України. Сили безпеки й оборони України завдяки мужності та стійкості розпочали звільнення міст і сіл, окупованих російськими військами.

16:08 15.04.2024

Підсумки тижня: Захист Північного кордону, Допомога Харківщині, Шкільне харчування, “Життя громад в умовах війни”, «Прозорість та підзвітність», «Пліч-о-пліч. Разом переможемо»

На майданчику офіційного медіацентру ОВА начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко традиційно підбив підсумки роботи за тиждень.

15:21 15.04.2024

В БЕРЕЗІВЦІ ВІДКРИТО ДОШКУ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ ГРОМАДИ

Від початку повномасштабної війни на захист нашої держави стало понад 400 жителів Березівської сільської ради. На жаль, не всі вони повертаються додому живими. 29 ангелів-військовослужбовців дивляться на свої домівки та рідних — із Небес. Ще 12 наразі вважаються безвісти зниклими, і ми маємо велику надію, що вони живі, в полоні і чекають на обмін.

20:00 12.04.2024