МАЙСТЕР-КЛАС ДО ДНЯ ВЕСНИ У ВАСИЛІВСЬКОМУ КЛУБІ

Дівчатка Василівського ліцею взяли участь у майстер-класі, який провела для них завідувач Василівської філії Центру культури і дозвілля Марина Галицька за підтримки місцевого бібліотекаря Неоніли Цапун та завідувача філії Центру культури та дозвілля (с. Болярка) Юрія Сироїжка.

14:19 11.03.2024

Шкільні заходи в Іванівському ліцеї до дня народження Т. Шевченка

З нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження та 163-х роковин після смерті Тараса Шевченка, в Іванівському ліцеї вчителями української мови та літератури Палій Н.М. та Добровінською М.Ф. було проведено заходи, спрямовані на вивчення та вшанування творчості Кобзаря – символа національного духу та борця за свободу українського народу.

13:14 11.03.2024

В Іванівці проведено тематично-віршований вечір з нагоди 210-річчя від Дня народження Тараса Шевченка

8 березня в Іванівській філії Центру культури та дозвілля було проведено тематично-віршований вечір з нагоди 210-річчя від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, під час якого школярам було показано фільм про життя поета.

20:32 10.03.2024

у Березівському ліцеї було закуплено квадрокоптер для підготовки майбутнього покоління для служби в ЗСУ

Для підготовки майбутнього покоління для служби в ЗСУ, у Березівському ліцеї було закуплено квадрокоптер, який буде використано на уроках захисту України для навчання учнів 10-11 класів управління дронами.

16:47 08.03.2024

ОЖИРІННЯ ТА ЙОГО НЕБЕЗПЕКИ

Ожиріння – це що? Естетичний недолік, незручність, обмеження у фізичній активності або все ж таки хвороба? Як це впливає на здоров`я, до яких наслідків призводить? Чи можна позбутися від цього недоліку, який лікар може допомогти? Будемо шукати відповіді.

13:25 08.03.2024