ДЕНЬ ПОЕЗІЇ ДЛЯ УЧНІВ 4 КЛАСУ БАРАШІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

У 1999 році на 30 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО було вирішено відзначати Всесвітній день поезії 21 березня. Перший Всесвітній день поезії святкувався у Парижі, де знаходиться штаб-квартира ЮНЕСКО.

11:12 25.03.2024

#Тияк Весняна хандра: як підтримати себе

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я.

16:24 22.03.2024

На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про аналіз низки публічних закупівель у березні поточного року із сумою закупівель, яка перевищує 5 мільйонів.

15:26 22.03.2024

Учні Барашівського ліцею долучилися до відзначення Дня Землі

20 березня – Всесвітній день Землі! Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Дату обрали не випадково: 20 березня - день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку.

12:32 22.03.2024

Податкова інформує: Порядок розрахунку мінімального податкового зобов’язання

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що відповідно до п.297(1).1 ст. 2971 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники єдиного податку – власники, орендарі, користувачі на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, а також голови сімейних фермерських господарств, у тому числі щодо земельних ділянок, що належать членам такого сімейного фермерського господарства та використовуються таким сімейним фермерським господарством, зобов'язані подавати додаток з розрахунком загального мінімального податкового зобов'язання у складі податкової декларації за податковий (звітний) рік.

12:26 22.03.2024

НА БАЗІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОЙШЛО ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

21 березня відбулося засідання обласної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, протидії торгівлі людьми та домашньому насильству. Провели її на базі Березівської громади з метою ознайомлення з практичними підходами до організації роботи в області з питань протидії домашньому насильству, так як саме наша громада одна з двох у Житомирському районі, де за ініціативи Олени Зеленської, за підтримки Місоцполітики, було відкрито притулок для осіб, постраждалих від домашнього насильства. Саме із презентації цього закладі і розпочалася робоча зустріч координаційної ради.

09:56 22.03.2024

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД ЗАХИСНИКАМ (ПОСМЕРТНО)

Березівська громада пишається своїми героями, які не вагаючись ні хвилини у тяжкий для Батьківщини час стали на її захист та, на жаль, виконуючи свій громадянський обов’язок, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність, честь та свободу рідної землі, віддали за це найцінніше — свої життя.

17:44 21.03.2024

В Іванівському ліцеї пройшов профорієнтаційний захід

21 березня в Іванівському ліцеї пройшов цікавий та незвичайний профорієнтаційний захід, який організувала вчитель історії Цимбалюк О.В. До шкільної родини завітали представники Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова.

17:03 21.03.2024

Робоча група «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА продовжує аналіз оголошених тендерних закупівель

Члени робочої групи «Прозорість та підзвітність» при Житомирській РВА провели моніторинг закупівель по 30 територіальним громадам. Під час засідання робочої групи було винесено на розгляд 3 із 11 закупівель, які пов’язані з ремонтом та будівництвом.

15:19 21.03.2024