На майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА відбувся брифінг щодо проміжних підсумків діяльності робочої групи “Прозорість та підзвітність”

Під час брифінгу йшлося про підбиття проміжних підсумків за результатами аналізу першого фінансового кварталу 2024 року.

18:26 28.03.2024

ВІДСВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ БЕЗ ПРИГОД: ЖИТОМИРСЬКЕ РАЙУПРАВЛІННЯ ДСНС НАГАДУЄ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Наближається Великдень, багато хто буде освячувати паску в храмі, тому нагадуємо, як забезпечити власну безпеку під час святкування, аби по святі залишилися лише приємні спогади.

15:31 28.03.2024

#ПрозорістьТаПідзвітність: Ваша активність робить наше майбутнє відкритим та прозорим

Публічна участь та взаємодія з громадськістю є ключовими складовими впровадження принципів прозорості та відкритості у державному управлінні. Ваша активність та зворотний зв’язок зроблять наше майбутнє чистішим та прозорішим, сприяючи удосконаленню системи державних закупівель.

10:01 28.03.2024

Житомирський РЕМ інформує

Житомирський РЕМ інформує, що у зв`язку з проведенням планових робіт з обслуговування електрообладнання, буде припинено електропостачання споживачів:

14:08 27.03.2024

#ПЛІЧ-О-ПЛІЧ: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ З БАСКЕТБОЛУ, ПОЄДНАНІ З ЧЕРЛІДИНГОМ

На продовження територіального етапу спортивних змагань у рамках проекту #Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, — в Березівській громаді відбулися змагання з баскетболу. Їх, задля створення не лише спортивної атмосфери, а й естетично-хореографічної фієрії — поєднали в цей день зі змаганнями із черлідингу.

10:36 27.03.2024

#Тияк: Аби проявити повагу до ветерана, ніколи не кажіть…ІНФОГРАФІКА

Хоч би як нам було цікаво, хоч би як ми хотіли дізнатися, коли ж закінчиться війна, пам’ятаймо про особисті кордони одне одного. Запитайте ветерана чи ветеранку, як їх зустріли вдома, як почуваються, чим планують займатися, чи потрібна якась допомога… Навіть якщо людина цього не покаже, насправді вона буде глибоко вдячна вам за повагу і тактовність.

16:05 25.03.2024