ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ ДЛЯ УЧНІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Профорієнтаційна робота у школі – одне з найважливіших напрямів у діяльності не лише класного керівника та соціального педагога, а й кожного вчителя. Адже учні, на жаль, далеко не завжди розуміють, яку професію обрати, до якого ВНЗ вступити та взагалі, де шукати реалізації власних талантів.

11:31 12.12.2022

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА: МАЄШ ЗНАТИ — ТИ МАЄШ ПРАВО НА ЗАХИСТ

Щорічно, з 25 листопада до 10 грудня, проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

16:47 10.12.2022

ЗДАЙ КРОВ — ВРЯТУЙ ЖИТТЯ СОЛДАТУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! 14 ГРУДНЯ з 08:00 до 13:00 год в Житомирському обласному «Центрі крові» буде проводитися забір донорської крові для потреб ЗСУ.

18:14 07.12.2022

У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ПРОЙШОВ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Сьогодні дуже важливо підтримувати наших хоробрих воїнів, які захищають українську державу від російських окупантів. Дієвими заходами підтримки ЗСУ є наразі благодійні ярмарки, виручені кошти з яких передають на потреби Збройних Сил України.

12:45 07.12.2022

З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Шановні працівники апарату управління Березівської сільської ради, депутати, ветерани місцевого самоврядування, колеги! Прийміть найщиріші вітання з нашим  професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

08:02 07.12.2022