БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ АВТОБУС ДЛЯ ПОТРЕБ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Реформа, яка вже ось декілька років як активно впроваджується в освітній сфері, вимагає нового комплексного підходу у формуванні та наданні освітніх послуг. Березівська сільська рада теж планомірно крокує у цьому напрямку відповідно до усіх вимог новаторського законодавства. Зокрема, мережа навчальних закладів громади поступово оптимізується задля створення якісних умов навчання здобувачам освітніх послуг.

18:12 20.12.2022

ТЕПЛІ РЕЧІ ВІД ЮНІСЕФ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ДІТЕЙ

За інформацією Мінреінтеграції за підтримки ЮНІСЕФ усі внутрішньо переміщені діти можуть отримати комплект зимового одягу (зимова куртка, светр або світшот, термобілизна , зимові і спортивні штани, зимові черевики, шкарпетки, шапка, шарф та рукавички). Одяг універсальний, підходить хлопчикам і дівчаткам.

12:47 19.12.2022

ОГОЛОШЕННЯ! ДО УВАГИ БАТЬКІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЯКІ МАЮТЬ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ!

Шановні батьки, які мають дітей віком від 0 до 6 років, які зареєстровані на території громади та не відвідують заклади дошкільної освіти. Просимо вас завітати до сільської ради (у відділ культури або відділ освіти) та старостатів (за місцем проживання) для отримання новорічного подарунку для своєї дитини.

10:46 19.12.2022

ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ТА ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ПІДРОЗДІЛИ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА НАВЧАННЯ:

09:34 15.12.2022

Урочисте покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у Садках відбулася урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу пам’яті, у якій взяли участь керівництво громади, представники старостату, відділу культури та відділу соціального захисту населення.

16:36 14.12.2022

БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ АВТОБУСУ ВІД ЕСТОНСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

Сьогодні до Житомирщини завітав спікер парламенту Естонії Юрі Ратас. В продовження плідної співпраці, яка за місяці цієї жорстокої війни склалася між Житомирщиною та нашими естонськими друзями, вони привезли для 9 громад області, серед яких і Березівська громада, а також для наших рятувальників та захисників 11 автобусів.

14:22 14.12.2022

14 ГРУДНЯ — ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Сьогодні Україна вшановує ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ми згадуємо тих, завдяки чиїй роботі вдалося подолати наслідки катастрофи. Це тисячі пожежників, будівельників, військових, правоохоронців, медиків, працівників станції. Низький їм уклін!

08:16 14.12.2022