НАВІКИ 23... Вічна слава Герою!

До останньої хвилини за життя Едуарда Олеговича Словінського з Вигоди лікарі боролися до 12 січня. На жаль, поранення, які хлопець отримав майже місяць тому, під час виконання бойового завдання у запеклих боях на Донецькому напрямку, виявилися несумісними з життям. Нашому мужньому, хороброму та відважному Захиснику навіки залишилося 23 роки!

13:42 13.01.2023

З 1 січня 2023 року фінансування страхувальників для виплат по лікарняних здійснюватиме Пенсійний фонд України

З 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності є Пенсійний Фонд України.

15:41 05.01.2023

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

З 1 січня 2023 року набуває чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку буде Пенсійний фонд України.

15:52 04.01.2023