З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Двадцяте століття залишило нам у спадок події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за державність, свободу та незалежність. До таких подій належить 22 січня 1919 року день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Ця дата навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом — Днем Соборності України.

08:53 22.01.2023

«Війна війною, а робота роботою» – звітує Березівський сільський голова Михайло Яромов. Деталі у сюжеті

«Війна війною, а робота роботою» – звітує Березівський сільський голова Михайло Яромов. Попри повномасштабне вторгнення багато проєктів вдалося реалізувати та втілити в життя, ще більше – по-переду. Деталі у сюжеті за посиланням  https://fb.watch/ibpwV4v1JL/

11:12 21.01.2023

ХАРЧУВАННЯ ВЗИМКУ:8 КОРИСНИХ ПОРАД

На календарі й надворі – зима. Вона цього року мінлива: то мороз – то відлига й плюсова температура. Втім, зимовий сезон так чи інакше впливає на стан нашого здоров’я. У зимовий час організм людини відчуває колосальну нестачу світла й тепла, унаслідок чого сповільнюються обмінні процеси. Через це багато людей відчувають взимку млявість, швидку втомлюваність і поганий настрій. Тому зимовий раціон повинен бути максимально різноманітним: до нього обов'язково мають входити і м'ясо, і риба, і молочні продукти, фрукти, овочі. Щоб почуватися бадьоро й енергійно взимку, варто дотримуватися кількох простих рекомендацій.

11:05 21.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Відповідно до розпорядження сільського голови Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області від 19 січня 2023 року № 10 – од «Про оголошення конкурсу на визначення переможців серед аптечних та стоматологічних установ, що будуть здійснювати пільгове медичне забезпечення на конкурсних засадах та укладання з ними договорів".

08:40 20.01.2023

НАВУШНИКИ: ДУЖЕ ЗРУЧНО, АЛЕ НЕ ДУЖЕ БЕЗПЕЧНО

У сучасному житті багато хто (особливо підлітки й молодь) використовує у побуті навушники до смартфона. Завдяки цьому аксесуару дуже зручно слухати музику, аудіокниги, наукові лекції та інші звукові файли. Сьогодні для багатьох життя без навушників навіть уявити складно. Вітм, попри безперечну зручність -- навушники не такі безпечні, як це здається на перший погляд. У чому конкретно полягає шкода від навушників, і як її уникнути?

11:21 19.01.2023

АТЕРОСКЛЕРОЗ: СТЕРЕЖІТЬСЯ БЛЯШОК!

Атеросклероз часто називають хворобою любителів надмірностей. Вона характеризується утворенням жирових бляшок на стінках артерій. А це найчастіше трапляється в людей, які віддають перевагу смачнішій їжі, міцнішому алкоголю, та ще й цигарці «на закуску».

16:43 18.01.2023

Благодійний проєкт «Важливий кожен»: літні мешканці Березівської громади отримали продуктові набори від фондів

Представники благодійних фондів BGV Геннадія Буткевича та «Чисті серцем» зібрали та передали Березівській громаді продуктові набори у рамках регіонального проєкту «Важливий кожен». Благодійники надали допомогу в першу чергу літнім людям, які проживають наодинці. До складу таких наборів входять рис, макаронні вироби, олія, консерви, чай, сіль. Усього 11 продуктових позицій.

16:39 16.01.2023