ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ: В ІВАНІВЦІ ПОПРОЩАЛИСЯ З КОСТЯНТИНОМ ШАРАПАТО

Дата: 28.01.2023 12:10

Костянтин Валер'янович Шарапато народився у м. Житомирі 12 вересня 1978 року. Закінчив ЗОШ N36, пізніше здобув спеціальність механіка в Агротехнічному коледжі, у мирному житті працював на підприємствах м. Житомира та проживав в Іванівці.

Після початку повномасштабної російської агресії Костянтин добровільно влився до лав ЗСУ, захищаючи нашу Батьківщину в рядах однієї із аеромобільних бригад ДШВ.

Вірний військовій присязі, мужньо виконувавши військовий обов’язок, загинув 23 січня 2023 р. внаслідок важкого артилерійського обстрілу бойових позицій наших воїнів на сході України.

У вічній скорботі залишилися мати, донечка, рідні, близькі, бойові побратими.

Наразі в Іванівці закінчилася прощальна церемонія з односельцем. Кортеж із тілом загиблого відправився на військове кладовище, де поруч з іншими Героями поховають і Костянтина.

Колектив Березівської сільської ради висловлює щирі співчуття родині загиблого та низько схиляє голови перед вічною та світлою пам’яттю Героя!