НАВІКИ 23... Вічна слава Герою!

Дата: 13.01.2023 13:42

Фото без описуДо останньої хвилини за життя Едуарда Олеговича Словінського з Вигоди лікарі боролися до 12 січня. На жаль, поранення, які хлопець отримав майже місяць тому, під час виконання бойового завдання у запеклих боях на Донецькому напрямку, виявилися несумісними з життям. Нашому мужньому, хороброму та відважному Захиснику навіки залишилося 23 роки!

Не встиг на повну насолодитися молодістю, не встиг завести сім'ю та продовжити рід у своїх дітях, але ціною власного життя зробив усе від себе можливе, аби на рідній землі у мирі та спокої процвітала незалежна Україна!

Висловлюємо щирі співчуття згорьованій від болю тяжкої втрати родині. Щира подяка батькам за виховання такого сина, який на віки запам'ятається в серцях тих, хто його знав, як веселий, дружній, простий і щирий, безвідмовний і працьовитий хлопець, справжній патріот своєї держави, який з перших днів війни без вагань став на захист її кордонів, цілісності та суверенітету!

Низько схиляємо голови перед світлою пам'яттю Едуарда! Слава Герою!

P.S. Про дату і час прощальної церемонії та поховання буде повідомлено додатково.Фото без опису