З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ, ГРОМАДО!

Дата: 07.01.2023 07:59

Фото без описуШановні мешканці Березівської громади!

Вітаю кожного, хто зустрічає сьогодні величне християнське свято народження Сина Божого.

Цього року багато українців не зможуть відсвяткувати Різдво, як зазвичай. Війна розкидала мільйони родин по Україні та світу, наші захисники зустрічають свято на фронті, а не за святковим столом. Але правда на нашому боці, і Господь нині дає нам сили боротися та підтримувати одне одного!

Як би важко не було, але кожен із нас може стати творцем справжнього різдвяного дива, даруючи свою увагу та підтримку тим, хто цього потребує.

Нехай це величне свято згуртовує усіх нас: і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, і тих, хто боронить нашу землю від ворога.

Хай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу, кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові починання, звершення і здобутки для розбудови нашої України.

Будьмо єдині у вірі, підтримуючи один одного, допомагаючи пройти крізь усі випробування. І нехай народження Христа наповнює світлом і теплом ваші серця.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова