ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ТЕТЯНУ СЕРГІЇВНУ ТКАЧУК, — СПЕЦІАЛІСТА ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.12.2022 09:01

Фото без описуШановна Тетяно Сергіївно!

Від душі вітаємо Вас з важливою датою — ювілейним роком життя!

Щиро бажаємо, щоб минулі роки стали не відміткою віку, а всього лише стажем мудрості і досвіду.

Вами пройдено гідний проміжок часу, тепер можна побажати лише насолоджуватися досягнутими успіхами, але при цьому не втрачати смак до життя і продовжувати мріяти.

Ми бажаємо Вам обдаровувати своїм теплом оточуючих, цвісти здоров’ям, не втрачати блиску в очах і радувати нас своєю любов’ю до життя.

А ще бажаємо, щоб життя було яскраве та барвисте, рідні дарували радість, тепло та ласку, а друзі оточували зі щирим розумінням та підтримкою.

Нехай попереду Вас чекають приємні моменти, настрій завжди буде відмінним і не підводить сильний дух. Живіть щасливо і сміливо йдіть вперед до нових вершин!

З повагою, колектив Березівської сільської ради