БЕРЕЗІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА ДОПОМОГУ У ВИГЛЯДІ АВТОБУСУ ВІД ЕСТОНСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

Дата: 14.12.2022 14:22

Фото без описуСьогодні до Житомирщини завітав спікер парламенту Естонії Юрі Ратас. В продовження плідної співпраці, яка за місяці цієї жорстокої війни склалася між Житомирщиною та нашими естонськими друзями, вони привезли для 9 громад області, серед яких і Березівська громада, а також для наших рятувальників та захисників 11 автобусів.

Це вже третя партія автобусів, яку отримує наша область. Загалом Уряд Естонії має намір передати Житомирщині близько 30 автівок. Ще 15 автобусів від Естонії вирушили сьогодні з Соборної площі до Харківщини, Київщини та Полтавщини.

Візит естонських друзів в Україну у розпал війни, яку ми ведемо з російськими окупантами, має велике значення. Системна допомога від Естонії є важливим свідченням того, що Україна не одна у цій боротьбі. Громади Житомирщини на півночі області раніше вже отримували машини екстреної допомоги, лісівники Житомирщини – пожежні машини. Наші військові успішно користуються польовими госпіталями, наданими естонцями. Ще один госпіталь планується передати найближчим часом.

Ми дякуємо нашим друзям Естонії, які підтримують нас протягом усіх цих надзвичайно складних дев’ять з половиною місяців. Разом з нами, естонці борються на дипломатичному й міжнародному рівнях. Не зважаючи на те, що географічно нас розділяють тисячі кілометрів, ми близькі по духу.

Своїми діями Естонія продемонструє, що розуміє не лише турботи й потреби українців, які живуть в умовах війни, а й важливість нашої боротьби для усього цивілізованого світу. Ми щиро вдячні вам за щиру підтримку нашої Держави у боротьбі з агресором!

За інформацією голови Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечко