З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2022 08:02

Фото без описуШановні працівники апарату управління Березівської сільської ради, депутати, ветерани місцевого самоврядування, колеги! Прийміть найщиріші вітання з нашим  професійним святом — Днем місцевого самоврядування!

У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ, органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення.

Саме місцеве самоврядування відповідає за те, щоб створювати умови для реалізації громадських інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і спільними зусиллями будувати нову українську державу.

З нагоди професійного свята висловлюю вдячність апарату управління сільської ради та депутатському корпусу за відповідальність, компетентність, активну громадянську позицію у справі розбудови Березівської громади.

Від щирого серця бажаю вам здоров’я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а віра в перемогу та щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги й надалі плідно працювати задля розвитку нашої громади.

З повагою, Михайло ЯРОМОВ,

Березівський сільський голова