Зі 184 «Пунктів незламності», які розгорнулися в Житомирському районі, 10 функціонують у Березівській громаді

Дата: 30.11.2022 09:16

Фото без описуЗі 184 «Пунктів незламності», які розгорнулися в Житомирському районі, 10 функціонують у Березівській територіальній громаді.

29 листопада перший заступник начальника Житомирської районної військової адміністрації В’ячеслав Авраменко спільно з Березівським сільським головою Михайлом Яромовим оглянули ці острівки безпеки та тепла, які у випадку тривалої відсутності електроенергії працюватимуть цілодобово.

До «Пунктів незламності» можуть прийти люди погрітися, випити гарячого чаю, скуштувати печива, зарядити свої мобільні пристрої, скористатися доступом до мережі Інтернет. А для малечі тут відведені спеціальні ігрові зони, де можна цікаво і змістовно провести час.

За словами В’ячеслава Авраменка, усі десять таких локацій, які розташовані в приміщеннях закладів та установ громади, облаштовані усім необхідним і готові за потреби прихистити людей.

На черзі – ще три пункти, які наразі перебувають на етапі завершення.

Адресу найближчого «Пункту незламності» в будь-якому куточку України зручно знайти на сайті:http://nezlamnist.gov.ua, а ті, що розташовані безпосередньо на території Житомирського району, – за посиланням:https://docs.google.com/.../133Op5tT08HDq3.../edit.

Незламність сили та духу – це те, що допоможе нам гідно пройти всі випробування, побороти холод, темряву, вистояти і перемогти!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису