ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.11.2022 08:12

Фото без описуПлан росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. Усі ми відчуваємо це на собі, особливо у цю холодну пору року. Саме тому, державою розроблений комплекс заходів під символічною назвою «ПУНКТ НЕЗЛАМНОСТІ», — які на місцях мають підтримати громадян нашої країни у критичній ситуації.

Це місце нашої з вами безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла. Такі «Пункти незламності» стануть острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.

З цією метою Березівською сільською радою було затверджено перелік розміщення та вжито всіх заходів щодо обладнання «Пунктів незламності» всім украй необхідним:

- електрогенераторами;

- мереживними подовжувачами та засобами освітлення;

- питною водою та продуктами харчування;

- доступом до радіомовлення;

- аптечками для надання першої медичної допомоги;

- буржуйками та необхідною кількістю твердого палива тощо.

ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОЗТАШОВАНІ:

- с. БЕРЕЗІВКА: адмінприміщення сільської ради, вул. Богуславська, 31;

- с. БЕРЕЗІВКА-1: заклад дошкільної освіти «Перлинка», вул. Озерська,7;

- с. ДУБОВЕЦЬ: філія Центру розвитку культури і дозвілля (клуб), вул. Залізнична, 4;

- с. ІВАНІВКА: Іванівський ліцей, вул. Лесі Українки, 1 та адмінбудівля старостинського округу, вул. Лесі Українки, 58 В;

- с. БАРАШІВКА: філія Центру розвитку культури і дозвілля (клуб), вул. Сонячна, 29;

- с. САДКИ: Садківський ліцей, вул. Незалежності, 27;

- с. ВИГОДА: філія Центру розвитку культури і дозвілля (клуб), вул. Молодіжна, 4;

- с. ВАСИЛІВКА: адмінбудівля старостинського округу, вул. Центральна, 4;

- с. БОЛЯРКА: філія Центру розвитку культури і дозвілля (клуб), вул. Нова, 4;

- с. ЗАМОЖНЕ: адмінбудівля старостинського округу, вул. Лесі Українки,1.

Шановні жителі та гості нашої громади! У разі відключення електроенергії, теплопостачання та відсутності зв’язку, — ви в будь-яку хвилину можете знайти прихисток у найближчому до вас «Пункті незламності», який діятиме цілодобово та безкоштовно у форматі тимчасового перебування. Тут ви зможете зігрітися, випити гарячого чаю з печивом та підзарядити свої телефони.

Тримаймося! Не панікуємо! Разом ми подолаємо усі труднощі!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису