КОЛЕКТИВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЩИРО ВІТАЄ З 55-РІЧЧЯМ ОЧІЛЬНИКА БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ, СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ — МИХАЙЛА ВАЛЕНТИНОВИЧА ЯРОМОВА

Дата: 21.11.2022 06:00

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ — МИХАЙЛА ВАЛЕНТИНОВИЧА ЯРОМОВА

Посада сільського голови передбачає високу відповідальність та працездатність, вміння ефективно працювати на користь громади, відстоювати свою думку і, водночас, знаходити компроміси. Усіма цими якостями, Ви, Михайле Валентиновичу, безумовно, володієте.

Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу і добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами.

Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців, у серці – добре і сонячно від людської вдячності.

Нехай Ваш життєвий і професійний шлях буде наповнений новими злетами та досягненнями, а все зроблене Вами добро повертається сторицею!

Міцного Вам здоров’я, широкого життєвого шляху та плідної роботи на благо нашої славної Березівської громади!

Хай Ваша невичерпна енергія заряджає ще не один потрібний людям проект, а високий професіоналізм і працездатність створять впевнену перспективу і процвітання!

Кожен новий день Вашого життя хай приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх, а тепло та підтримка близьких зігрівають Вашу душу! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм.

Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки під мирним українським небом!

Хай Господь Бог оберігає й допомагає!