В ІВАНІВЦІ РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 01.11.2022 17:28

В Іванівському старостинському окрузі розпочалась реалізація одного із запланованих проектів із благоустрою —  облагородження території зупинки громадського транспорту в центрі с. Іванівка.

Вже виконані роботи із заміни перекриття зупинки, поштукатурено та побілено стіни, викладено тротуарну плитку, а центральну стіну оздоблено «вишиванкою».

29 жовтня, представники Добровольчого формування територіальної оброни робили благоустрій території навколо зупинки, а саме вирізання кущів. Також зібрали вісім мішків сміття, в основному це пляшки… Але були й інші цікаві знахідки…

Вирізані кущі потім подрібнять на щепу, а поки потерпіть, будь ласка, незручності.

Ми дякуємо усім, хто долучився до реалізації цього проєкту, а особливо нашій творчій та завзятій молоді: Бучинській Діані, Протасюк Вікторії, Козловій Анні, Лісовик Насті, Шелягіній Олександрі та Городнюк Алевтині.

Велике прохання до жителів громади – не нищіть та бережіть, не треба тушити цигарки на вибілених стінах та залишати відбитки своїх ніг. Зробіть краще гарний відбиток і внесок своєю працею та позитивним прикладом.

У цю суботу, 5 листопада, роботи продовжимо. Запрошуємо усіх активних та небайдужих долучитись. Покажіть на справі, а не лише писаниною, як ви турбуєтесь про своє село.