В ІВАНІВЦІ РЕАЛІЗУЮТЬ ПРОЄКТ БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 01.11.2022 17:28

Фото без описуВ Іванівському старостинському окрузі розпочалась реалізація одного із запланованих проектів із благоустрою —  облагородження території зупинки громадського транспорту в центрі с. Іванівка.

Вже виконані роботи із заміни перекриття зупинки, поштукатурено та побілено стіни, викладено тротуарну плитку, а центральну стіну оздоблено «вишиванкою».

29 жовтня, представники Добровольчого формування територіальної оброни робили благоустрій території навколо зупинки, а саме вирізання кущів. Також зібрали вісім мішків сміття, в основному це пляшки… Але були й інші цікаві знахідки…

Вирізані кущі потім подрібнять на щепу, а поки потерпіть, будь ласка, незручності.

Ми дякуємо усім, хто долучився до реалізації цього проєкту, а особливо нашій творчій та завзятій молоді: Бучинській Діані, Протасюк Вікторії, Козловій Анні, Лісовик Насті, Шелягіній Олександрі та Городнюк Алевтині.

Велике прохання до жителів громади – не нищіть та бережіть, не треба тушити цигарки на вибілених стінах та залишати відбитки своїх ніг. Зробіть краще гарний відбиток і внесок своєю працею та позитивним прикладом.

У цю суботу, 5 листопада, роботи продовжимо. Запрошуємо усіх активних та небайдужих долучитись. Покажіть на справі, а не лише писаниною, як ви турбуєтесь про своє село.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису