ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ: УЖЕ МОЖНА ОПЛАТИТИ ЗА ЗЕМЛЮ

Дата: 08.11.2022 16:29

Власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.

Нагадаємо, граничний термін сплати земельного податку з фізичних осіб у 2022 році — до 29 серпня. Утім, цього року війна внесла свої корективи, внаслідок чого реєстри були закриті, що не давало можливості провести відповідні нарахування вчасно.

Нині ситуація «вирівнялася», і нарешті українці почати отримувати квитанції на сплату податку на землю. Для жителів Березівської громади уже видрукувано частину платіжних документів.

Відтак, надійшли «платіжки» жителям Садківського, Василівського та Заможненського старостинських округів. Отримати їх можна безпосередньо у приміщеннях відповідних старостатів.

Мешканці Березівського та Іванівського округів зможуть отримати свої квитанції вже з наступного робочого тижня (з 14 листопада).

Прохання поставитися до ситуації з розумінням, а також поділитися цією інформацією з сусідами, родичами, знайомими, аби всі встигли вчасно провести оплату, яка триватиме до 31 грудня 2022 року.