ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ ЛЮДМИЛУ ВАКУЛЮК, — ДЕПУТАТА БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЛЇ РАДИ

Дата: 08.11.2022 10:20

Колектив та депутатський корпус Березівської сільської ради щиро вітає з ювілеєм ЛЮДМИЛУ ІВАНІВНУ ВАКУЛЮК, — депутата сільської ради Іванівського старостинського округу, голову постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту, у справах сім’ї і молоді та депутатської етики.

Шановна Людмило Іванівно!

Прийміть щиросердечні вітання у день особистого свята!

Ваш ювілей — це не лише досвід і роки, а ще й повага, заслуги і мудрість. Тож нехай і надалі у Ваших задумах буде виваженість, на роботі — підтримка і розуміння, а в серці — світло від людської вдячності.

Бажаємо Вам бути в гармонії з собою, благополуччя і щастя поруч з коханою людиною, умиротворіння в хвилини відпочинку.

Міцного здоров’я, молодості душі, блиску очам. Нехай завжди Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословіння, а в домі панують любов, злагода та добробут на многії і благії літа.