З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 06.11.2022 10:23

Фото без описуСьогодні вітаємо тих, хто присвятив своє професійне життя турботі про людей.

Шановні працівники соціальної сфери Березівської громади! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

А сьогодні, в умовах повномасштабної війни, ми особливо відчули цінність і значимість працівників вашої сфери.

Кожного дня ви піклуєтесь про найбільш вразливі категорії населення. Завдяки вам і вашим колегам мільйони українців, які стали вимушеними переселенцями, змогли отримати необідні послуги та допомогу.

При цьому ви не забуваєте і про всі інші категорії населення, які щодень потребують вашої уваги і піклування.

Нехай ваше милосердя, високі моральні цінності та сумлінне ставлення до своїх обов’язків і надалі служитимуть людям, а свято буде черговим нагадуванням кожному українцю про вашу причетність до великої справи соціального захисту людини.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюю слова глибокої поваги та вдячності за вашу працю!

Зичу міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехaй добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Дякую, що тримаєте соціальний фронт!

Все буде Україна!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова