ДОРОГІ ОСВІТЯНИ, З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ВАС!

Дата: 02.10.2022 07:30

Фото без описуОсінній лист танцює танго під звуки вибухів і плач. Така цьогоріч реальність вашого професійного свята…

Та ви непохитно тримаєте свій освітній фронт. Ви постійно на «передовій». Захищаєте нашу мову, культуру, віру. Вселяєте надію, плекаєте майбутнє.

Пильно вдивляючись в екрани ґаджетів, чи стоячи перед класом, намагаєтесь кожного учня огорнути любов’ю, загоїти душевні рани. І хоч інколи самі ледве тримаєтеся від стуку в скронях відгомону останніх новин, але з гідністю виконуєте свою місію.

Щира вдячність, глибока шана і повага за ваш професіоналізм, за прагнення виховати яскраві особистості, справжніх патріотів Незалежної України.

Наша громада має усі підстави пишатися вами. Навіть під час жорстокої і страшної війни ви змогли якісно підготувати випускників до мультипредметного тесту, вам вдалося онлайн мотивувати дітей до навчання і розпочати новий навчальний рік.

Про це свідчить і той факт, що напередодні свята від Житомирської районної державної адміністрації ми отримали відзнаку за якісну підготовку освітніх закладів громади до нового 2022-2023 навчального року. Це наша з вами спільна відзнака, — заслуга всієї освітянської когорти Березівської округи. Велика шана і подяка за вашу нелегку працю.

Зичимо вам у житті, і в роботі стійкості духу, фізичної сили, мотивації, щоб навчати та виховувати. Щастя і благополуччя, відчуття захищеності, ПЕРЕМОГИ та МИРУ!

Всі квіти світу — до ваших ніг!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідувач відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської радиФото без описуФото без описуФото без опису