#ГОТУЙМОСЯ #ЗимаБлизько #ТепліПоради

Дата: 23.09.2022 09:15

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян.

Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.

Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

Представляємо вам інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності щодо побутової термомодернізації.

ЯК ПІДГОТУВАТИ КВАРТИРУ ТА ПРИВАТНИЙ БУДИНОК ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ?! ДЕТАЛІ В ІНФОРГАФІЦІ ТУТ.