З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 23.09.2022 08:18

Фото без описуШановні працівники дошкільних навчальних закладів Березівської громади! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників дошкільної освіти!

Безперечно, дошкільний вік — особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров'я.

Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху — не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який Ва закладаєте в кожну дитину з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Щиросердно вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Упевнені, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя!

Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідувач відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради