З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2022 08:18

Дорогі школярі, шановні вчителі та працівники закладів освіти!

Щиросердечно вітаємо Вас з початком освітнього процесу — Днем знань!

Цей рік є надзвичайно складним для України, оскільки з початком 2022 року настали значні випробування для українського народу. Наша держава, пройшовши значний шлях у розбудові своєї незалежності, зустрілась з величезною перешкодою на цьому шляху – проти України була розв’язана повномасштабна війна. Та попри все, нам вдалося успішно та з честю завершити минулий навчальний рік. І сьогодні, в умовах війни, ми не зупиняємося і продовжуємо освітній процес.

Уперше в історії закладів освіти нашої громади коридори деяких шкіл будуть порожні. Не всі школи відкриють двері своїм школярам, але не зважаючи ні на що, ми зробили все можливе, аби розпочати очне навчання для першокласників, вдалося організувати освітній процес у очному форматі і для учнів двох шкіл, усі ж інші, поки що, здобуватимуть знання онлайн.

Освітянам, розуміючи всі виклики сьогодення і враховуючи всі обставини, в яких починається навчальний рік, доведеться гідно тримати свій фронт і робити усе можливе, щоб кожна дитина мала можливість здобувати освіту.

Дорогі учні, неважливо, де ви будете навчатися – дистанційно вдома чи в очному форматі у закладі освіти – зміцнюйте державу своїми знаннями, невтомно працюйте, вчіться долати труднощі, плекайте повагу до українського слова, гартуйте любов до рідної України.

Від усього серця бажаємо учням захоплюючої подорожі у світ знань, педагогам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості і терпіння.

Усім учасникам освітнього процесу - мирного неба над головою, невимовної віри у перемогу і завзяття, щоб рухатись вперед та розвивати нашу країну.

Нехай цей навчальний рік стане для всіх нас відправною точкою до підкорення нових вершин. І найголовніше – перемоги над російським агресором.

Дякуємо і віримо у наші Збройні сили України.

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова,

Аліна ЗАБРОДСЬКА, завідувач відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської радиФото без опису