У ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Дата: 25.08.2022 12:32

Цього року найбільше національне свято як ніколи було тривожним, адже саме 24 серпня виповнилося півроку, як Україна протистоїть повномасштабній російській агресії. 31-шу річницю Незалежності рідної країни ми зустріли в жорстокому протистоянні підступному ворогу.

Справжню Незалежність наш народ нині виборює дорогою ціною, непоправними втратами й зруйнованими долями мільйонів співвітчизників. На жаль, і в нашій, Березівській, громаді, є Герої, які ціною власного життя виборювали право та мрію всіх українців, і своїх дітей жити у вільній, соборній та незалежній державі.

З метою належного вшанування полеглих захисників-односельців, на їх могили у цей день було покладено квіти пам’яті та скорботи.

Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Юрія Кутепова, Павла Денисюка, Івана Заречного, Романа Кузьменка, Максима Сизова, Олега Глагодського, Павла Ковтуна та всіх військовослужбовців, які загинули за світле майбутнє України, всім, хто боровся за волю України.

Дякуємо кожному захиснику, волонтеру, усім громадянам України, які боронять на фронті та в тилу нашу НЕЗАЛЕЖНІСТЬ!

Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису