З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Дата: 24.08.2022 08:06

Фото без описуЦього року ми відзначаємо державне свято Незалежності під звуки сирен та вибухи снарядів. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

31 річниця незалежності України неодмінно стане нагадуванням усьому світу, як дорого коштує людська свобода. Державна незалежність відкрила нам, українцям, унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова «свобода», «право вибору», «демократичні цінності » — це не просто правові терміни, а спосіб життя.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу, — державу, що зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи.

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ Березівський сільський голова