З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА!

Дата: 23.08.2022 08:52

День Державного Прапора – свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях становлення. Під рідним прапором український народ утвердив свою віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Цьогоріч цей національний день має для всіх українців особливе значення — ми знову боремось і успішно даємо відсіч російському ворогові, який вкотре хоче вкрасти нашу історію та незалежність, у запеклій боротьбі гартується наша нація, український народ самовіддано протистоїть нелюдам та вражає світ своєю незламністю та силою.

Висловлюю глибоку шану всім людям, що стояли біля витоків відродження Незалежності та національних символів.

Схиляю голови перед героями минулого та сучасності, хто поклав життя та здоров’я захищаючи нашу синьо-жовту Україну.

Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ

Березівський сільський голова