КУЛЬТУРА СОРТУВАННЯ СМІТТЯ: ЗАКЛИКАЄМО МЕШКАНЦІВ БЕРЕЗІВКА-1 СОРТУВАТИ СМІТТЯ

Дата: 09.08.2022 09:09

Проблема утилізації відходів знайома не тільки Україні, а й всьому світу. Кожна держава вирішує це питання по-різному: спалювання, захоронення, переробка, будування заводів, впровадження нових законів та правил. Однак, перший пункт, з якого усюди починалась боротьба з відходами – сортування сміття, проведення якого залежить саме від громадян.

Роздільний збір сміття для європейців та мешканців інших розвинених країн – повсякденна справа, як похід до магазину за продуктами. Ми щиро віримо, що з часом і україніці навчаться робити це самовіддано, адже не секрет, що в нашій країні дуже малий відсоток людей, що дійсно його сортують.

Жителі Березівка-1 вже помітили, що поруч зі звичайними баками для сміття в них з’явилися і контейнери для сортування відходів, які можуть бути піддані вторинній переробці.

Тож, Березівська сільська рада та БКПП «Каскад» закликають своїх мешканців не ігнорувати нововведення і відсортовувати склотару, алюмінієві бляшанки, пет пляшки та пляшки з-під побутової хімії саме сюди.

Сьогодні в сільській раді продовжується робота над тим, аби вже зовсім скоро такі ж контейнери були встановлені в усіх інших населених пунктах громади. Давайте разом вчитися культурі сортування сміття та на власному прикладі навчати цьому своїх дітей. Адже, лише спільними зусиллями ми досягнемо поставленої мети.

Щиро вдячні за розуміння!