ЩИРО ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ КАТЕРИНУ ВОЛОДИМИРІВНУ ДОВБНЮ, — ДИРЕКТОРКУ САДКІВСЬКОГО ДНЗ «ЛАСТІВКА»

Дата: 09.08.2022 07:57

Фото без описуШановна Катерино Володимирівно!

Щиро вітаємо Вас з прекрасною ювілейною датою! Це саме той час, коли можна перевести дух і озирнутися назад. Багато чого зроблено, отриманий величезний життєвий досвід, але Ви ще сповнені сил, маєте молоду душу, що наберає обертів. Тож, нехай вони будуть сповнені крутими емоціями від усього, за що беретеся, або давно мріяли.

Нехай ця дата початку нового життєвого витка буде сповнена радості, везіння, посмішок, поваги та любові. Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших.

Нехай Вас оточують і в усьому підтримують як колеги на роботі, так і близькі, віддані люди, а в будинку панує мир, затишок, спокій і безтурботність!

З повагою, колектив Березівської сільської радиФото без опису