ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ВІД МІЖНАРОДНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЧЕРЕЗ ПРИВАТБАНК

Дата: 20.07.2022 20:52

Фото без описуУ ПриватБанку можна отримати допомогу від таких міжнародних організацій:

- Гуманітарна організація ООН (World Food Programme, WFP);

Що це за організація ВПП/WFP ООН? Всесвітня продовольча програма (ВПП/WFP) – гуманітарна організація ООН, що надає продовольчу допомогу у вигляді грошових переказів сім’ям постраждалих українців.

- УВКБ ООН;

Що це за організація УВКБ ООН? Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) проводить збір даних для надання грошової допомоги людям, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій, із метою допомогти їм задовольнити їхні нагальні потреби.

- Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ);

Що це за організація МКЧХ? Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) – гуманітарна організація, що захищає життя та гідність цивільного населення від наслідків збройних конфліктів і надає йому відповідну допомогу.

- Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC);

Що це за організація Міжнародна Федерація Товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (IFRC)? Це програми екстреної фінансової допомоги постраждалим від війни українцям, які співпрацюють з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста.

- Товариство Червоного Хреста (ТЧХУ) за програмою «Прихисток».

Що це за організація Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ)? Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською гуманітарною громадською організацією, що допомагає державі в наданні гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМІ «єПІДТРИМКА»

КРОК 1. Зайдіть на сайт «єДопомога» aid.edopomoga.gov.ua

КРОК 2. Заповніть заявку на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій жителям України. Для цього виберіть пункт «Заповнити заявку на допомогу».

КРОК 3. Виберіть із переліку свій соціальний статус. Якщо жодна з категорій не підходить, виберіть «Жоден із вказаних вище».

КРОК 4. Заповніть свої персональні дані.

КРОК 5. Введіть рахунок IBAN (міжнародний номер банківського рахунку, що складається з літер UA та 27 цифр) ПриватБанку для виплати допомоги.

УВАГА! Реквізити IBAN-рахунку картки можна отримати за посиланням next.privat24.ua (меню «Сервіси» → «Перекази»→SWIFT→ «Реквізити»).

Контакти Мінсоцполітики: +38 (044) 289 86 22; +38 (044) 289 70 60.

Хто може отримати грошову допомогу від міжнародних організацій?

Заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій можуть сформувати:

• внутрішньо переміщені особи, які перебувають в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб;
  • особи, які проживають/перебувають на тимчасово окупованих, деокупованих територіях;
  • особи, які проживають/перебувають на територіях, що знаходяться в зоні активних бойових дій України.
  • найнезахищеніші верстви населення, які мають такі соціальні статуси:
  1. особа з інвалідністю,
  2. пенсіонер,
  3. одинока мати або батько,
  4. багатодітна сім’я,
  5. одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж внутрішньо переміщених осіб.

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ ЧЕРЕЗ ПриватБанк?

• Якщо реквізити IBAN-рахунку картки зазначено правильно, допомогу буде автоматично зараховано на вашу картку через платіжну систему PrivatMoney.

• Якщо ви тримали SMS-повідомлення, що вам нараховано грошову допомогу переказом Western Union або MoneyGram, то переказ можна отримати через Приват24, банкомат, термінал самообслуговування, відділення банку або звернувшись до клієнтської підтримки за телефоном 3700 або в чаті «Допомога Онлайн».

ВАЖЛИВО!

Платформа єДопомога надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.

Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.

Рішення щодо надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищені верстви населення, що мають соціальні статуси такі як: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.