З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата: 16.07.2022 08:43

Шановні бухгалтері Березівської сільської ради!

Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня бухгалтера!

Ваша праця була і є основою і підґрунтям фінансового благополуччя нашої громади. Тож, нехай цей святковий день, як і всі інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в розвиток Березівської громади і в загальнодержавну справу. Хай кожному бухгалтеру в цей день люди висловлять подяку і шану за скромну, але вкрай необхідну копітку працю, яка визначається ще й найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю, принциповістю, законністю.

Ви, бухгалтери, — люди скрупульозні, але водночас і творчі: з ніжними душами, закохані в мистецтво, пісню, поезію, і... в досконалу магію цифр. Тож, хай життя ваше, шановні, з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується ваше здоров'я.

Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю! Добробуту вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова