ЯК ОТРИМАТИ МІКРОГРАНТ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

Дата: 08.07.2022 12:19

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» (далі – Постанова) затверджено Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Даний Порядок визначає умови, критерії, механізм використання коштів для надання безповоротної державної допомоги фізичним особам, суб’єктам господарювання у формі мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 гривень та не перевищує:

• 150 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника;
  • 250 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників.

Заява на отримання мікрогранту формується отримувачем особисто або у відділенні АТ «Ощадбанк» засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія). Невід’ємним додатком до заяви є бізнес-план, форма якого визначається Мінекономіки.

Термін подачі заяв на отримання грантів поетапний. Кінцевий строк подання заяв першого етапу до 10.07.2022.

Тривалість подальших етапів подання заяв оприлюднена на Порталі Дія за посиланням:https://diia.gov.ua/kincevi-stroki-podannya-zayav-na-otrimannya-granitiv

Ознайомитися з Постановою можливо за посиланням https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-nadannya-grantiv-biznesu-738-210622