У ЛІС - ДОЗВОЛЕНО!

Дата: 07.07.2022 07:59

Фото без описуНа всій території Житомирської області дозволено відвідування лісів населенням для збору дикорослих ягід, грибів, лікарської сировини, тощо.

Таке розпорядження прийняв голова ради оборони Житомирської області. Рішення стосується усіх лісів, окрім тих, що знаходяться: - у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь; - на території місцевостей, що були тимчасово окуповані (населені пункти: с.Радча, с. Нова Радча, с. Стара Радча, с. Грезля, с. Давидки, с. Тичків, с. Вільхова, с. Ровба, с. Рубежівка Народицької селищної ради Коростенського району).

Рішенням ради оборони заборонено проведення будь-якого полювання в період воєнного стану, окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь.