Разом проти домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі: у Березівці відбулася робоча зустріч координаторів та членів мобільних груп територіальних громад Житомирського району

Дата: 05.07.2022 10:55

Фото без опису1 липня у с. Березівка Житомирського району відбулася робоча зустріч координаторів, членів мобільних груп територіальних громадян, з якими Березівська сільська рада заключила меморандум щодо співпраці у сфері запобігання та протидії домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Крім представників територіальних громад, у робочій зустрічі прийняли участь: регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини, спеціаліст управління соціального захисту населення Житомирської районної державної адміністрації, спеціаліст регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирської області, представники громадської організації «Жіночій інформаційно-консультативний центр».

На зустрічі були обговорені питання роботи спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.Фото без опису