У БЕРЕЗІВЦІ ПРОЙШОВ ВИПУСКНИЙ БАЛ ДОШКІЛЬНЯТ

Дата: 03.07.2022 21:57

Випускний у дитячому садочку – є невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків, адже дітям доводиться розлучатися з друзями та добрими, турботливими, уважними й улюбленими вихователями. Це своєрідний перший рубіж, адже попереду школа – нові горизонти і стільки незвіданого й цікавого!

Цьогорічне випускне свято для вихованців Березівського ЗДО «Перлинка» стало не просто особливим дійством, а великою подією, адже коли розпочалася війна і освітньо-виховний процес був призупинений на невизначений тоді термін, — уже мало хто й сподівався, що свято відбудеться.

Проте, всупереч страшним реаліям, за наявності надійного укриття в дитсадочку, наприкінці березня робота закладу відновилася. Саме завдяки цьому та нашим відважним воїнам ЗСУ, які нині боронять нашу країну, дошколярики-старшачки дочекалися справжнього випускного. Маємо і ще гарну новину, адже поруч із випускним балом у закладі було відкрито дитячу музично-хореографічну студію, в залі якої після капітального ремонту частини приміщення на другому поверсі садочка, — і пройшло, власне, випускне свято.

Актова зала практично готова до проведення тут занять із хореографії, діло лишилось за малим: закупити та змонтувати балетні станки та закріпити дзеркала на стіні. «Зала незабаром буде дообладнана, — обіцяє батькам Березівський сільський голова Михайло Яромов, під час вітального слова для маленьких випускників, і пояснює, — що всі заміри були зроблені та досягнуто домовленостей про закупівлю, проте «в останню хвилину» війна внесла в наші плани свої корективи, призупинивши майже всі платіжні операції з бюджету громади. Проте, ми вже маємо можливість оплатити вищезгадані матеріали, тож зовсім скоро студія буде укомплектована спеціалізованим обладнанням».

З вітальним словом звернулася до присутніх і завідувач відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Аліна Забродська, яка подякувала як колективу, так і батькам, за виховання цих випускників, за помітну потужну співпрацю, і разом із тим ще раз підкреслила на важливості такої взаємодії. До того ж Аліна Сергіївна звернула увагу батьків, що перед їхніми дітьми відкриваються нові горизонти незвіданого, а на плечі батьків відтепер лягає ще більше відповідальності, витримки і взаємодії сім’ї зі школою.

У поєднанні з вітаннями гостей, дитяче свято було сповнене душевних «прощальних» віршів, пісень і таночків. Варто відзначити, що педагогічний колектив теж був у цей день не менш активним, адже для своїх улюбленців-вихованців вони підготувати як вітальню пісню, так і символічний танець з вишитими рушниками, — духовним символом українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, а ще сакральним оберегом українців.

Привітали випускників словами-настановами і найменші вихованці дитсадочка, а ще розділити радість такого подвійного свята завітали до Березівки і поважні гості — голова Житомирської районної військової адміністрації Олександр Хомич та його заступниця Людмила Заворотнюк, які вручили діткам на згадку чудові подарунки. У свою чергу, комплекти розвивальних ігор та першонеобхідне шкільне приладдя отримали дошкільнята і від Березівської сільської ради.

На згадку про садочок випускникам були вручені їхні перші іменні «золоті медалі» та дипломи, а їхнім батькам подяки від колективу за виховання своїх дітей, допомогу та співпрацю з колективом.

У свою чергу, слова вдячності від батьків пролунали на адресу кожного конкретного працівника закладу дошкільної освіти. Веселим сміхом дітвори, сльозами радості і водночас смутку дорослих було сповнене свято випускного балу, а по завершенні до випускників у гості завітав казковий велетенський Ведмедик, який влаштував малечі прощальне спільне святкове дозвілля.

Отож, бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою та оберегом.