З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2022 07:00

Фото без описуШановні жителі та гості Березівської громади!

Конституція – основний закон, який гарантує кожному громадянину країни свободу і права, а також визначає політичний устрій держави.

Усі ми, українці, були вільними в своїй країні, мали права та свободу, однак 24 лютого російська орда увірвалася на нашу землю, спричинивши масові звірства, вбивства та руйнування. Чотири місяці українські військові боряться за нашу свободу та незалежність. І це ще раз доводить, що ми - незламний народ незламної країни!

Віримо у перемогу та знаємо, що наша країна стане вільною від окупантів, а в блакитному небі більше не буде ракет та чорного диму.

Основний Закон - один для всіх. Шануймо його, пам'ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, верховенство права і справедливість.

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави - народовладдя, гуманізму та законності. "Борімося - поборемо, нам Бог помагає"!

З Днем конституції, громадо!

З повагою Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова