У БЕРЕЗІВЦІ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Дата: 03.06.2022 17:16

Сьогодні до Дня захисту дітей на базі Березівської спеціальної школи Житомирської обласної ради відбулися змагання з волейболу серед навчальних закладів, що знаходяться на території Березівської сільської ради.

Участь у них взяли шість команд: спортсмени Березівської спеціальної школи, Березівського ліцею, Барашівської, Садківської, Василівської, Черемошнянської загальноосвітніх шкіл.

Команда Березівської спеціалізованої школи (у складі якої - Денис Янчук, Андрій Лісков, Богдан Весельський, Назар Аніщенко, Аріна Поліщук і Ольга Шевченко; тренер - Володимир Свінціцький) вкотре підтвердила своє лідерство, взявши першість у змаганнях!

Тож, переможні місця розподілилися так:

1 місце - команда Березівської спеціальної школи;

2 місце - команда Василівської загальноосвітньої школи;

3 місце - команда Березівського ліцею.

Учасники викладалися на повну та отримали масу адреналіну в боротьбі за перемогу, а вболівальники наповнилися шквалом позитивних емоцій!

Віримо, що спортсменів наших навчальних закладів чекає успішне майбутнє, і вони завжди будуть високо тримати український прапор перемоги!