СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА-2022 У ЧЕРЕМОШНЯНСЬКІЙ ШКОЛІ

Дата: 31.05.2022 09:58

Сьогодні у нас свято, яке є далеко незвичним для наших школярів та й взагалі для української освітянської родини.

Щиро вітаємо випускників Черемошнянської школи зі святом Останнього дзвоника.

Ось і пролетів черговий рік навчання, важкий він був і не однозначний. Кожного дня ви радували своїх вчителів, змушували посміхатися та завжди надавали сили і були нашим натхненням, хоча інколи були не дуже приємні моменти нашого шкільного життя, ви забували про чергування, не виконували домашні завдання, гралися на телефонах.

Ми віримо, що 1 вересня ми зможемо нарешті знову зустрітися у стінах рідної Черемошнянської школи. А от з нинішніми дев’ятикласниками ми сьогодні розлучаємось назавжди.

Хочемо побажати школярам, щоб канікули були сповнені тільки позитивних емоцій! Ми маємо надію на те, що наша шкільна історія доповниться довгими щасливими роками спогадів, досвіду та вражень, які ми отримали один від одного.

Спасибі вам за цей навчальний рік! Ми прагнули вас навчити доброти, усьому, що знадобиться у житті, цінити дружбу серцем, довіряти, батьків любити, вчителів не забувати, і сміливо крокувати до мети!

Миру нам усім і швидшої перемоги!

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ ТИСНІТЬ НА КАРТИНКУ