У ДЕНЬ ГЕРОЇВ У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ, ПОЛЕГЛИХ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ

Дата: 23.05.2022 21:35

Фото без описуДень Героїв, хоча й не офіційне, проте щорічне свято, запроваджене на честь всіх захисниць та захисників України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність і продовжують робити це нині.

Рішення створити таку важливу подію було прийняте під час II Великого збору Організації українських націоналістів 1941 року. А дату обрали на честь видатного громадського діяча, командира збройних сил, ідеолога українського націоналізму Євгена Коновальця. Його 23 травня 1938 року підступно вбили в Роттердамі.

Спершу День героїв святкували підпільно, але зі здобуттям Україною незалежності воно почало набувати все більшого розголосу.

Особливо важливого значення свято Дня Героїв набуває саме зараз, після початку російсько-української війни, коли нову історію творять нові герої, що боронять сьогодні рідну Батьківщину.

Цей день – ще одна нагода вшанувати найсміливіших, найдостойніших та найвірніших синів та доньок України, всіх тих, хто віддав за неї найцінніше – власне життя.

З цією метою в Березівській громаді відбулося покладання квітів до пам'ятників полеглих героїв-сучасників, які, на жаль, віддали свої життя за право бути вільними у своїй незалежній державі.

Цінуємо. Пам'ятаємо. Низько схиляємо голови.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису