З ДНЕМ ВИШИВАНКИ - ДУХОВНОЇ БРОНІ УКРАЇНЦІВ!

Дата: 19.05.2022 09:46

Щороку, у третій четвер травня ми відзначаємо Всесвітній день вишиванки - одного з національних символів України.

Цьогоріч він припадає на сьогодні, 19 травня.

Українська вишита сорочка - це не просто елемент гардеробу, а й унікальний, потужний оберіг. Етнознавці стверджують, що українці споконвіку вишивали такі сорочки, надаючи їм особливого сакрального змісту - на перемогу, удачу, здоров'я, любов, добро.

Особливого значення День вишиванки має саме зараз, коли рф веде повномасштабну війну проти України, зазіхнувши на нашу свободу та незалежність.

Одягнена сьогодні вишиванка є символом незламності українського духу, свідченням того, що українці - вільний народ, єднання українців та друзів України по всьому світу, адже цей день відзначають у більш ніж 50 країнах світу.

Шановні жителі Березівської громади, одягнімо цього дня вишиванку на роботу, у справах, на зустріч, куди б не довелося йти. І нехай духовна броня українців зміцнить нас у нашому спільному прагненні Перемоги та Миру.

З повагою Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова