СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА ГУМАНІТАРНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ В УКРАЇНІ ВІД ЮНІСЕФ — "СПІЛЬНО"

Дата: 13.05.2022 15:31

СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА ГУМАНІТАРНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ СІМЕЙ З ДІТЬМИ В УКРАЇНІ ВІД ЮНІСЕЙ — "СПІЛЬНО". З деталями можна ознайомитися тут на інфографіці.

Звертаємо увагу тих жителів громади та внутрішньо переміщених осіб, які підлягають під критерії отримання такої допомоги — якщо вам з деяких причин не вдалося самостійно зареєструватися в програмі, — у цьому допоможе відділ соціального захисту населення Березівської сільської ради.

Ми раді вас бачити щодня згідно робочого графіку: понеділок-четвер 08:30-17:30 год, п'ятниця 08:30-16:30 год. Прийом громадян: вівторок, середа, четвер 10:00-13:00 год. Понеділок, п'ятниця - неприйомні дні.