ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян

Дата: 09.05.2022 15:28

Фото без описуВідповідно до рішення обласної ради від 24.12.2020 р.№ 36 « Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 року № 878, зі змінами» згідно розпорядження сільського голови від 09.05.2022 року № 36-од, 37-од, оголошується конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, по Березівській сільській раді .

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у місячний термін з моменту публікації оголошення подають конкурсній комісії такі документи:

- Заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб?єкта господарювання;

- Копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, шо скріплюється печаткою;

- Завірену копію ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

- Довідку про банківські реквізити;

- Фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків ( баланс, звіт про рух грошових коштів);

- Копію свідоцтва платника податків;

- Копію свідоцтва про державну реєстрацію;

- Пропозиції граничної постачальницько-збутової надбавки.

У разі визначення переможця конкурсу (надавача послуг) буде враховано:

- Наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації;

- Наявність власних оборотних коштів для здійснення пільгового медичного забезпечення постраждалих громадян.

До участі в конкурсі не допускається установа або заклад, які визначені банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство, або які перебувають у стадії реорганізації чи ліквідації.

Дата та місце проведення конкурсу: 12 травня 2022 року о 11:00 год., с. Березівка вул. Богуславська, 31.

Довідки за телефоном: (097)-48-99-351.