У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата: 08.05.2022 17:17

Фото без описуСьогодні в рамках європейської традиції відзначення 8 травня як Дня пам'яті та примирення, ми вшановуємо жертв Другої світової війни.

Враховуючи нинішню ситуацію в Україні, в якій безпека - понад усе, аби не створювати скупчення наших мешканців, у Березівській громаді скасовані всі заходи, приурочені відзначенню цього Дня.

Але ми не забуваємо подвиги наших дідів-прадідів! У всіх старостинських округах громади за участі секретаря ради Олени Цимбалюк, старост, завідувачів відділів сільської ради, освітян, працівників центру культури та дозвілля відбулось покладання квітів до пам’ятників тих, хто віддав життя за перемогу над нацизмом.

Ціною Перемоги у Другій світовій війні стали мільйони життів наших співвітчизників, і українці завжди пам'ятають і поважають цей важкий та дорогий шлях миру та свободи.

На жаль, сьогодні ми зіштовхнулися зі страшною реальністю, коли горе, розруху, смерть та море сліз несе тепер тотожний нацизму - рашизм. Але українці - незламний, єдиний, вільний та свободолюбивий народ. На захист нашої рідної землі, традицій, культури та коду нації знову піднялися мужні та незламні нащадки козацького роду. Перемогли нацизм – переможемо й рашизм.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за мир і свободу.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!