З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 08.05.2022 07:10

День матері — це одне із найзворушливіших свят, тому що кожен з дитинства і до останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами. Яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє, і буде любити незважаючи ні на що.

У цей день від усієї душі вітаю дорогих наших мам. А також з особливими словами вдячності звертаюся до жінок, які народили справжніх героїв — наших захисників: дівчат і хлопців, чоловіків і жінок, які ризикуючи своїм здоров’ям і життям пішли захищати нашу країну, наш мир, нашу незалежність.

На прикладах їх героїчних вчинків будуть виховуватися багато поколінь українців відважних, гордих, сміливих, вільних і щасливих мешканців незалежної України.

Низькій уклін кожній матері за дочку та сина, справжнього воїна України, за відчайдушного патріота, мужнього, хороброго, відданого присязі, своєму слову та своїй Україні! Ваше виховання своїх дітей колись — це сила та міць нашої держави сьогодні. Це її оборона, потужність, самопожертва і гордість!

Ми віримо у перемогу, і саме ваші сини і доньки щодня і щохвилини хто на передовій, хто в тилу — наближають цей день для нас.

Ми разом з вами молимося за ваших дітей, ми гордимося вашими дітьми! Нехай вони обов’язково повертаються якнайшвидше додому живими та з перемогою.

Зі святом вас, дорогі матері!

З повагою Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова