СЛАВНОЗВІСНИЙ "ЛЬОНОК" З КОНЦЕРТОМ ДЛЯ ВПО, ЯКІ ТИМЧОСОВО ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 04.05.2022 08:01

Фото без описуВід початку повномасштабного вторгнення росії колектив Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера займається волонтерською та благодійною діяльністю. Адміністрація філармонії за участі артистів організовує благодійні концерти, тим самим долучаючись до збору коштів на потреби Збройних Сил України.

До слова, колектив вже зібрав та перерахував на потреби Збройним Силам більше 100 тисяч гривень.

До проекту долучилась відома перукарка міста Житомира Жанна Марченко, яка безкоштовно надавала послуги і робила зачіски за останніми тенденціями моди.Фото без описуФото без опису

Також діти були у захваті від іграшок, які були зроблені з великою любов'ю та старанністю від майстрині Валентини Волинець.

З цікавістю молодь гортала книги від Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Смачним сюрпризом стали кондитерські вироби: печиво та цукерки від торгової марки «Руден».Фото без описуФото без описуФото без опису

А музичним подарунком був виступ славетного Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» ім. Івана Сльоти.

Українські пісні у всій своїй багатогранності, яскраві костюми не залишили байдужим жодного жителя громади. Люди підтанцьовували і підспівували відомому колективу на Житомирщині.

Підтримала дітей і солістка академічної хорової капели "Орея" - Яніна Яремчук, яка організовує концерти у Швейцарії на допомогу постраждалим переселенцям в Україні.

Цей проект вкотре доводить, що разом – ми сила! І що ми українці - сильні, незламні, непереможні!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису