НА КУХОННОМУ ФРОНТІ: У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ГУРТОМ ГОТУЮТЬ ЇСТИ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Дата: 27.04.2022 18:20

З перших днів війни у Березівській громаді, сповнені духом патріотизму та відповідальності перед своєю країною, жителі заступили кожен на свій фронт: хтось взяв до рук зброю і пішов на передову, хтось вступив до лав територіальної самооборони, і почав активно споруджувати блок-пости та охороняти свої території тут, на місці, жваво активізувалося і волонтерське «військо». На свій пост заступили і працівники закладів освіти, які взялися готувати для українських воїнів домашню їжу.

Щодня у закладах освіти ліпили по декілька тисяч вареників та пельменів, в асортименті також тефтелі, рибні та курячі котлети, голубці, млинці з різними начинками, картопляні зрази. Випікають наші жінки й різноманітні солодощі: пиріжки, булочки, круасани.

До слова, наразі це виробництво тимчасово призупинене, через те, що в морозильних камерах зберігається ще біля 150 кг вже готових напівфабрикатів. Як тільки місце звільнять, робота продовжиться.

А до великодніх свят небайдужі жителі громади взялися випікати і пасочки, аби кожен воїн зміг скуштувати власноруч зроблені святкові смаколики. Вітальними посланнями та побажаннями наші господині доукомплектували кожну пасочку.

Щиро дякуємо усім жінкам, хто мав бажання, знайшов час і можливість, аби гуртом підтримати наших захисників: хтось безпосередньо власними золотими ручками, а хтось і фінансово, на продукти.

«Хтось на передовій боронить наші міста, хтось в тилу знищує ворога, а ми ось у такий спосіб хочемо підтримати наших захисників, і робимо те, що вміємо, — говорить завідувачка відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Аліна Забродська, і додає, — тримайтеся хлопці і дівчата, і якнайшвидше до нас із перемогою».