У САДКАХ У ДЕНЬ 36-РІЧЧЯ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Дата: 26.04.2022 12:40

Фото без опису26 квітня, у День пам'яті Чорнобильської катастрофи, на території Садківського старостинського округу відбулося покладання квітів біля Меморіалу, відкритого з нагоди 25-річчя об'єднання 18 сіл, які стали вимушеними переселенцями з Народицького, Лугинського, Овруцького та Олевського районів і назавжди оселилися на території сіл Садки та Вигода.

Нагадаємо, на сьогоднішній день на території Березівської громади з нами поряд проживає чимало земляків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії світового масштабу, а також родини, які на власні очі бачили страшний біль Чорнобиля, були вимушені полишити власні домівки, назавжди змінити свої прописки і оселитися у різних куточках Україні, зокрема, і на території нашої громади.

Найбільше таких людей в Садках, Новій Василівці та Василівці, адже саме тут за державною програмою у перші роки ліквідації наслідків аварії було збудовано помешкання для «переселенців».

Зокрема, в село Садки було переселено з 4-х районів (Народицького, Овруцького, Олевського та Лугинського) — представників 18 сіл.

Загалом, на території Березівської сільської ради проживає понад 500 чоловік, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, 79 ліквідаторів різної категорії, в тому числі вдів ліквідаторів.Фото без описуФото без опису