У центрі Іванівки розпустилось Великоднє дерево

Дата: 24.04.2022 07:49

Писанка - один з унікальних витворів українського народу. Це символ початку, народження життя.

Писанку за всіх часів дарували на знак перемир'я, побажання здоров'я, краси, сили, врожаю, а також використовували як оберіг від злих сил.

Молоді та натхненні патріоти Іванівки, Барашівки і Давидівки об'єднались аби напередодні світлого свята Великодня, у ці важкі часи, подарувати громаді маленькі, але яскраві обереги. Як результат їх творчої діяльності в центрі Іванівки розпустилось Великоднє дерево.

Сподіваємось, що всі мрії і побажання миру, добра та єдності, які лунали з дитячих вуст, невдовзі здійсняться для усіх нас, для усієї України!!!!

МИРНОГО ТА СВІТЛОГО ВЕЛИКОДНЯ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

P.S. Сподіваємось, що писанки з дерева не "помандрують" по оселях наших односельчан)))